Hakkında

1982 yılında İstanbul’da doğdum. İlk ve orta öğretimini Sinop’ta gördükten sonra, lise eğitimi için İstanbul’a yerleştim. HASAL’den 2000 yılında mezun olduktan sonra babamın yolunu izleyerek İstanbul üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesine girmeye hak kazandım ve Cerrahpaşa’lı olmanın ayrıcalığını yaşadım.

2008 yılında girdiğim TUS sınavı sonucunda Ondokuz Mayıs Üniversitesi Genel Cerrahi Anabilim dalında asistan olarak çalışmaya başladım. 1,5 yıllık eğitim süresinin sonunda hayatın bu kadar yoğun çalışmak için çok kısa olduğunu düşünerek istifa ettim ve tekrar TUS’a girerek İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Hastanesinde Kadın Doğum ihtisasına başladım. Halen burada görev yapmaktayım. Tüm aile fertleri gibi ben de seyahat etmekten ve bu seyahatleri yazıya dökmekten keyif alıyorum. Henüz Gezimanya.com web sitesi açılmadan önce 2010 senesinde ailemin de yüreklendirmesi ile “Gezimanya Suriye – Lübnan” kitabını kaleme aldım. Uzmanlığa başlamadan önce yurtdışı seyahatlere daha fazla zaman ayırabiliyordum.

Şu ana kadar 25 ülke ve yaklaşık 120’ye yakın şehir gezdim. Ancak yoğun iş temposu nedeni ile uzmanlığa başladıktan sonra yurtdışı seyahatlerim azalmak durumunda kaldı. Şu an tüm boş hafta sonlarımı Türkiye’nin çeşitli yerlerine seyahatler gerçekleştirerek değerlendiriyorum.

WordPress.com'da ücretsiz bir web sitesi ya da blog oluşturun.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: